produkty

 • 0 Lekcí

  10 strategií pro explozivní růst na TikToku

  Pokud už jste na TikToku a chcete okamžité výsledky a prostě se jen vrhnout na ty nejlepší vybrané strategie pro budovaní publika. Je to prostě TOP10 nejlepších strategií současnosti
 • 1 Lekce

  20 nejziskovějších témat na TikToku

  Pokud ještě nevíš na jakou oblast se zaměřit, tak tento průvodce je přesně co potřebuješ. Ukážeme ti jaké oblasti dnes na TikToku dokáží generovat největší příjem.

 • 1 Lekce

  Hack pro influencery – Jak získat téměř cokoliv

  Taky chceš být exkluzivním tvůrcem, kterého firmy zvou na své soukromé či PR akce, do restauraci, dostávat spoustu dárků a byt na seznamu elitních influencerů? Existuje na to speciální postup a ten od nás získáš v tomto exkluzivním hacku pro TikTokery!
 • 2 Lekcí

  Šablona pro virální obsahový plán na celý rok

  Častým problémem TikTokerů je takzvané obsahové vyhoření…prostě už nevíš co dál publikovat. Díky této speciální šabloně získáš fantastický nástroj na nikdy nevysychající inspiraci nových nápadů, které navíc budou mít obrovský virální potenciál.
 • 50 Lekcí

  Tik Tok Mastery – Business

  Online program, který Vás naučí jak maximálně využít TikTok pro Váš byznys. Dostanete od nás kompletní know-how jak vybudovat publikum o velikosti stovek tisíc sledujících a také všechny nejefektivnější postupy současnosti jak tyto sledující proměnit ve Vaše zákazníky.
 • 40 Lekcí

  Tik Tok Mastery – Tvůrce

  Online program, který tě naučí jak se stát profesionálním tvůrcem na TikToku. Dostaneš od nás kompletní know-how jak vybudovat publikum o velikosti stovek tisíc sledujících a také všechny nejefektivnější postupy současnosti jak na TikToku vydělávat.

 • 13 Lekcí

  Tik Tok Summit – VIP balík

  Tik Tok Summit je navržen tak, aby pomohl podnikatelům, marketérům, influencerům, e-shopům, ale i začínajícím tvůrcům rychle a účinně na TikToku vybudovat a přeměnit své publikum na platící zákazníky.

 • 0 Lekcí

  TikTok pro introverty

  Na TikToku můžeš uspět i když si nevěříš před kamerou, nebo dokonce před kamerou vůbec nechceš vystupovat. Prozradíme ti konkrétní strategie jak na TikToku uspět i když nechceš ukazovat svoji tvář.