Tik Tok Mastery

tik tok mastery intensive

Získejte osobní vedení od TikTokerů, kteří mají více než 500.000 sledujících

Nechte se osobně vést od nejúspěšnějších TikTokerů u nás ve speciálním 6měsíčním intenzivním programu s individuálním přístupem a účastí na Bootcampu. Cílem je získat pro váš byznys desítky tisíc nových sledujících.

Pro zachování maximálně individuálního přístupu je program otevřen jen pro 10 účastníků, které si pečlivě vybíráme.

Z neznámého kluka hvězdou na TikToku

Ještě před dvěma lety mě neznal vůbec nikdo, pak jsem na TikToku zveřejnil první zlomový příspěvek a od té doby už jsem nasbíral miliony zhlédnutí.

Během pár týdnů jsem díky TikToku vybudoval jeden z nejsledovanějších podcastů u nás, který už má víc jak 3,9 milionu zhlédnutí a také spolupracuji s TOP značkami u nás.”

0
Sledujících na TikToku

Z nuly na stovky tisíc sledujících i bez dokonalé češtiny

“Já jsem na TikToku začínala relativně nedávno… a z nuly získala publikum o velikosti téměř půl milionu. A to jsem ještě neuměla ani pořádně česky. Dnes mám spoustu lukrativních spoluprací a pomáhám nějvětším značkám na trhu uspět na TikToku.”

0
Sledujících na TikToku

INTENSIVE

Tik Tok Mastery intensive

Jak probíhá Tik Tok Mastery Intensive

“Když jsme celý program vytvářeli, tak jsme si říkali kolik chyb a omylů a ztraceného času bychom ušetřili, kdyby nás na začátku vedl někdo úspěšný, kdo už si celou cestu prošel před námi”...Vy dnes tuto šanci máte před sebou. Napřed celý váš TikTok profil pořádně nastartujeme na 3denním Bootcampu a poté Vás povedeme individuálním mentoringem 1 na 1 po dobu 6 měsíců. Vše podřídíme jedinému cíli, co nejrychleji váš TikTok dostat na 10.000 a poté 100.000 sledujících.

Bootcamp

tik tok mastery bootcamp

3 dny, které navždy změní váš marketing na TikToku, protože není nic důležitějšího než se do toho intenzivně ponořit...

bootcamp

Tik Tok Mastery bootcamp

Kompletní program Bootcampu

Tyto 3 dny budou naprosto nezapomenutelné, jak říkáme legendární…prostě od dobrého startu záleží dobrý finiš…a my uděláme vše proto, aby jste se do toho zakousli jako buldok a získali neporazitelnou energii a odhodlání, tak aby vás po cestě už nemohlo absolutně nic zastavit. 

1.den - 29.11.2022

PŘÍJEZD

10:00 - 10:30

Při příjezdu na vás budeme s kolegy čekat a pomůžeme vám zorientovat se v areálu. Věříme, že se do místa zamilujete na první pohled stejně tak, jako my.

ÚVOD DO BOOTCAMPU

10:30 - 12:00

Přivítáme se, nasdílíme si roadmapu, harmonogram boot campu a pár organizačních informací. Ivan a Lera zahájí úvodním slovem a pro inspiraci  nasdílí příběhů tvůrců a firem, které využili TikTok a jaké změny nastaly v jejich businessu.  

 

OBĚD - ZAHÁJENÍ

12:00 - 13:00

Při úvodní hodině vám jistě vyhládne, takže než se pustíme naplno práce, zahájíme naše 3 dny skvělým obědovým menu. Vzájemně se oťukáme, vy si odpočinete po cestování a my vám pomůžeme se ubytovat.

UBYTOVÁNÍ

13:00 - 13:30

Chceme, aby pro vás tyto 3 dny byly komfortní i po stránce ubytování a věříme, že tento hotel to splní na jedničku. Těšíte se? 

 

BOOTCAMP - 1.modul

13:30 - 16:30

Ve 13:30 se přesuneme do privátní místnosti. Dostanete připravené materiály, se kterými bude tvoření vašeho podnikání práce i zábava v jednom. Začneme prvním modulem. Pomocí systematických cvičení a rozhovorů začnete lépe chápat, kdo jsou na TikToku vaši zákazníci, co od vás očekávají, a kde máte prostor posunout podnikání na další úroveň. Vytvoříte si svou první businessovou mapu, která vás krok za krokem povede k vaší master vizi. Ukážeme si, jak vytvořit 360 stupňovou komunikační, obsahovou a prodejní strategii a položíme pevné základy pro druhý modul.

 

BOOTCAMP - 2.modul

16:45 - 18:45

Ještě před začátkem vás pochopitelně čeká vydatný Coffe Break. Na 2.modulu pak pochopíte každou z dílčích funkcí TikToku a objevíte konkrétní způsoby, jak jej dokonale obsáhnout metodami a nástroji, které sami využíváme. Vytvoříte svou ultimátní strategii, o které si vaše konkurence může nechat jen zdát.

 

VEČEŘE

19:00 - 20:00

Tato část dne pro vás bude pohodová. Odložíme notebooky, tužky i bloky, a necháme všechny nové informace a myšlenky plynout prostorem. Společně povečeříme a budeme si užívat pocitu z dobře odvedené práce a posunu vašeho podnikání o míle dopředu.

 
 

MASTERMIND

20:00 - 21:00

U stolu budou sedět podnikatelé a majitelé firem. Každý řešíme něco trochu jiného, ale všichni máme společný cíl. Tipnete si, jaký to je? Přesně. Růst. Můžete si být jistí, že ať už momentálně řešíte jakoukoliv situaci nebo překážku ve svém businessu teď řešíte, minimálně jeden člověk u stolu už zná řešení. Cílem této řízené mastermind je, abychom se od sebe vzájemně učili, sdíleli zkušenosti a pomáhali si svá podnikání posunout vpřed na všech úrovních, jaké si dokážete představit.

 
 

VOLNÝ PROGRAM

21:00 - 00:00

Sauna nebo privátní wellness odpočinek? Všechno je možné. Zbytek večera bude už čistě ve vaší režii. Samozřejmě můžete nechat pokračovat dál ve volnějším tempu mastermindu a otevřít nové a zajímavé byznysové příležitosti.

 
 

2.den - 30.11.2022

JÓGA & MEDITACE

7:00 - 7:45

Zdá se vám jóga jako úlet? Pojďme nastartovat den něčím, co většina z nás ráno běžně nedělá. Tato část programu je samozřejmě nepovinná, ale vřele jí doporučujeme. Věnovat ráno hodinu své mysli a tělu, je ten nejlepší hack, jaký pro sebe můžete udělat. V průběhu celého dne vám budou přicházet nové myšlenky, proudit energie a pojedete v maximální flow. 

 
 

SNÍDANĚ

8:00 - 8:45

Snídaně dělá den, a vězte, že bude skvělá. Řádně se posilníme a připravíme kvalitní energický základ pro nabitý program dalšího dne.

 
 

BOOTCAMP - 3.modul

9:00 - 12:00

Ve třetím modulu navážeme na připravenou business mapu a vytvořenou strategii. Pomůžeme vám nastavit a propojit nástroje, které v tvorbě obsahu budeme potřebovat. Pomocí jednoduchých cvičení si vytvoříte náměty pro váš virální obsah.

 

OBĚD

12:00 - 13:00

Oběd, čas na pauzu a posilnění se skvělým jídlem.

BOOTCAMP - 4.modul

13:00 - 15:30

Vytvoříme obsah, ze kterého si vaši zákazníci sednou na zadek. Obsahu dáme formu a vytvoříme přesný plán distribuce. Připravíte neodolatelný obsah, hodnotnou komunikaci a publikační plán. Skvělé je, že přímo na místě budeme mít k dispozici video techniku, grafika i střihače. Takže cokoliv společně vymyslíme, rovnou taky vytvoříme. Ne někdy, ale hned.

 
 
 

BOOTCAMP - 5.modul

15:45 - 17:00

V druhé části dne budeme pokračovat v tvorbě obsahu. To znamená především natáčení videí. Připravíte si spousty videomateriálu, který vám pomůže získat prvních 10.000 sledujících vašeho TikTok profilu. 

 
 

SPECIÁLNÍ PŘEKVAPENÍ

17:00 - 19:30

Každý miluje překvapení a my jsme si pro vás jedno pořádné přichystali. Po překvapení získáte i prostor k osobnímu volnu, které vnímáme stejně důležitě, jako práci na vašem rozvoji, aktivní odpočinek nebo networking.

 
 
 

VEČEŘE

19:30 - 20:30

Opět je čas na odložení pracovních nástrojů a vstřebávání všeho nového, co jste se dozvěděli. Povečeříme a budeme si užívat pocitu z dobře odvedené práce a pokud se na to budete cítit, rádi společně za brainstormujeme.

 
 
 

MASTERMIND + VOLNÝ PROGRAM

20:30 - 00:00

Zde je opět na vás, jak budete chtít večer zakončit. Co to bude tentokrát, mastermind, wellness nebo drink?

 
 
 

3.den - 1.12.2022

JÓGA & MEDITACE

7:00 - 7:45

I v tento den budete mít možnost začít uvolněním a příjemným protažením. Těšíte se?

 
 
 

SNÍDANĚ

8:00 - 8:45

Poslední snídaně našeho pobytu a opět výborné a vydatné posilnění se na celý den.

 
 
 

BOOTCAMP - 6.modul

9:00 - 12:00

V pvní části 3. dne se pustíte do editace vytvořeného obsahu. Vytvoříte set prvních videí, které budete moci začít publikovat. Ukážeme si, jak s vytvořeným obsahem pracovat a dostat ho k co největšímu publiku. Vytvoříte procesy, které povedou k rekordnímu šíření vašeho obsahu a růstu profilu na TikToku.

 
 

OBĚD

12:00 - 13:00

O jídlo nebudeme mít nouzi a i tento oběd využijeme pro lehké vypnutí od náročného dopoledne.

 

BOOTCAMP - 7.modul

13:00 - 16:00

V druhé části dne bude prostor na dotažení chybějících dílků skládačky a publikaci vašeho skvělého obsahu. Následně formou diskuze budeme společně hledat cesty, jak co nejefektivněji pákovat virální efekt a růst vašeho profilu na TikToku. Na vaše podnikání se podíváme z vyšší perspektivy a doplníme poslední chybějící díly do skládačky k dosažení vašeho master cíle.

 
 
 
 

ODJEZD

16:00

Všechno nádherné má svůj konec a tak i my tímto zakončíme náš nabitý 3denní Bootcamp a budeme se těšit na dalším setkávání na intenzivním mentoringu.

 
 

Bootcamp bude probíhat v nádherném prostředí hor v GRAND HOTELU HRADEC

Jediný Grand hotel pod Sněžkou

nejvyšší vrcholek Česka, zimní Pec pod Sněžkou a luxusní ubytování. To je kombinace, na kterou nezapomenete

Dechberoucí příroda

Coby kamenem dohodil na Sněžku. Úchvatný výhled a panenská příroda.

Kulinářský zážitek

při pobytu si na své přijdou i vaše chuťové pohárky

Regenerace a nová energie

vyzkoušíme si cvičení jogy a cvičení pro zklidnění mysli, a načerpání nové inspirace. K dispozici bude mimo jiné luxusní wellness a fitness

Mentoring

Tik Tok Mastery mentoring

Jak probíhá Tik Tok Mastery Mentoring

Jakmile vše společně nastartujeme na Bootcampu, tak přichází na řadu individuální vedení od Ivana s Lerou po dobu 6 měsíců. Každý měsíc se budete setkávat na online konzultaci, kde proberete vše klíčové z uplynulého měsíce a nastavíte strategii na další měsíc. Navíc získáte i osobní kontakt na Ivana s Lerou pro operativní řešení jakýchkoliv otázek, které se objeví po cestě. To vše vám pomůže dostat se do ultimátního cíle – získat desítky tisíc sledujících pro váš byznys.

Tik Tok Mastery Intensive

Součástí Intensive je i doživotní přístup do programu TikTok Mastery Business, kde se můžete snadno vracet ke kompletnímu obsahu Bootcampu i mentoringu (pokud máte Business zakoupený získáte od nás slevu v jeho plné výši).

190498
BEZ DPH

Pro zachování maximálně individuálního přístupu je program otevřen jen pro 10 účastníků, které si pečlivě vybíráme.