Tik TOK mastery

Za 24 měsíců jsme získali více než 700.000 sledujících a desítky milionů zhlédnutí a teď veškeré naše zkušenosti předáváme dál...

TikTok dneška je Instagram včerejška a FB předvčerejška. Máte dnes neuvěřitelnou šanci prosadit se na TikToku organicky a získat tak miliony zhlédnutí bez investice do reklamy a to v extrémně krátkém čase. Přesně tak, jako se to povedlo nám. A dnes dáváme všechny naše znalosti a zkušenosti k dispozici.  

@kid_ajvn - autor tik tok mastery

Z neznámého kluka hvězdou na TikToku

“Před dvěma lety mě neznal vůbec nikdo, pak jsem na Tiktoku zveřejnil první zlomový příspěvek a od té doby už jsem nasbíral miliony zhlédnutí.

Během pár týdnů jsem díky TikToku vybudoval jeden z nejsledovanějších podcastů u nás, který už má víc jak 3,9 milionu zhlédnutí a také spolupracuji s TOP značkami u nás.”

0
Sledujících na TikToku
@krem.lera - AUTORka TIK TOK MASTERY

Z nuly na 441.000 sledujících i přesto, že se přistěhovala bez znalosti češtiny

“Já jsem také začínala relativně nedávno… a z nuly získala publikum o velikosti téměř půl milionu. A to jsem ještě neuměla ani pořádně česky. Dnes mám spoustu lukrativních spoluprací a pomáhám nějvětším značkám na trhu uspět na TikToku.”

0
Sledujících na TikToku

Tik TOK mastery

Jak jsme pomohli získat barmanovi více než 1.500.000 shlédnutí u jeho videí na TikToku jen za 14 dní...

Skvělou ukázkou toho, jak naše postupy fungují je Tomáš Kubíček, který prošel naším vedením a již za 14 dní byl schopen získat 15.000 sledujících a 1,5 milionu zhlédnutí. Ovšem tím nejvíce zásadním výsledkem bylo, že z TikToku začaly přicházet objednávky do jeho e-shopu barman.cz. 

Teď je řada na vás... Jak by se změnil váš život a podnikání pokud byste zopakovali náš úspěch

Otevřeli jsme na 2 dny náš online program Tik Tok Mastery, kde najdete postup krok za krokem, jak uspět na TikToku v roce 2023, bez nákladných chyb a omylů, bez drahých agentur a bez nutnosti investovat jedinou korunu do reklamy. A to i když s TikTokem nemáte vůbec zkušenosti.

Vstup do programu se uzavírá již brzy. 

Dní
Hodin
Minut
Sekund

TikTOK VLNA

proč tiktok

TikTok teď zažívá explozivní růst, tak si nenechte tuto MEGAVLNU ujít

Právě teď je tu nová (historicky největší) příležitost naskočit na vlnu sociální sítě TikTok a stát se elitním tvůrcem nebo značkou nové generace...Historie se opakuje. TikTok teď právě prochází stejnou fází jako se opakovala u Facebooku a Instagramu. A díky algoritmu a nízké konkurenci můžete získat stovky tisíc sledujících a miliony shlédnutí vašeho videa.

TikTok už dávno není síť pro děti a brzy překoná Instagram i YouTube

výsledky

jaké můžete mít výsledky

TikTok už dávno nejsou hloupé tanečky...ale stal se z něj skvělý prodejní nástroj

@charlies...factory

Jedno video na TikToku mu udělá tisíc objednávek

@candylife.cz

Z každého videa má v průměru 30 objednávek

@jabkolevne.cz

Jedna soutěž mu prodala 48 iPhonů na e-shopu

@lukaskolafa

Jedno video na TikToku mu prodalo nemovitost za 6 milionů Kč

@erikaeliasova

Pomocí sociálních sítí prodává oblečení za stovky milionů

Říkáte si co to má co dělat s vámi?...Někteří z nich ještě před rokem také nebyli na TikToku…

Zatímco ostatní říkali že TikTok je jen pro děti, oni vycítili příležitost a udělali 4 jednoduché kroky…

1 .
Založili svůj TikTok profil
2 .
Začali nahrávat jednoduchá videa
3 .
Vybudovali své publikum
4 .
Začali prodávat

Tik Tok Mastery

Teď je řada na Vás

Vytvořili jsme mapu jak uspět na TikToku a dnes ji můžete získat

Díky našemu úspěchu si nás začali najímat za stovky tisíc korun velké firmy, abychom jim pomohli rozjet marketing na TikToku…A my jsme si postupně začali vytvářet vlastní systém, který nám pomáhá jít jednoduše krok za krokem u každého nového klienta….A nyní jsme celý náš unikátní systém poskládali do replikovatelného postupu, který dnes může vzít kdokoliv a na TikToku uspět.

Všechno co potřebujete k úspěchu na TikToku

celkem 190.500 Kč
190498
bez DPH

Vstup do programu se uzavírá již brzy

BUSINESS

co všechno získáte

Jen dnes získáte k programu navíc zdarma fantastické bonusy v hodnotě více než 170.000 Kč

Program Tik Tok Mastery Business (v hodnotě 15.950 Kč)

10 týdenní online program, který Vás naučí jak maximálně využít TikTok pro Váš byznys. Celkem získáte přístup k 50 videím

10 strategií pro explozivní růst
(v hodnotě 2.990 Kč)

Pokud už jste na TikToku a chcete okamžité výsledky a prostě se jen vrhnout na ty nejlepší vybrané strategie pro budovaní publika

TikTok pro introverty
(v hodnotě 1.490 Kč)​

Na TikToku můžete uspět i když si nevěříte před kamerou, nebo dokonce před kamerou vůbec nechcete vystupovat. Prozradíme vám konkrétní strategie jak na TikToku uspět i když nechcete ukazovat svoji tvář.

20 nejziskovějších témat na TikToku (v hodnotě 990 Kč)​

Pokud ještě nevíte na jakou oblast se zaměřit, tak tento průvodce je přesně co potřebujete. Ukážeme vám jaké oblasti dnes na TikToku dokáží generovat největší příjem.


Šablona pro virální obsahový plán (v hodnotě 990 Kč)​

Častým problémem na TikToku je takzvané obsahové vyhoření…prostě už nevíte co dál publikovat. Díky této speciální šabloně získáte fantastický nástroj na nikdy nevysychající inspiraci nových nápadů, které navíc budou mít obrovský virální potenciál.

Voucher na platformě TopCreators (v hodnotě 10.000 Kč)​

Tento voucher vyřeší všechny vaše problémy, pokud vůbec nevíte jak to všechno uděláte, nebo na to prostě nemáte čas. Jednoduše si najdete špičkového tvůrce, který všechnu práci udělá za vás.

Přístup do ProfitMethod™
(v hodnotě 29.990 Kč)​

10týdenní akční plán, jak explozivně zvýšit váš zisk. Systém se zaměřuje na 5 klíčových oblastí ve vašem podnikání, ve kterých se stačí zlepšit o pouhých 15 %, a díky multiplikačnímu efektu se váš byznys zdvojnásobí.

Programy a nástroje SocialSprinters (v hodnotě 127.200 Kč)​

Kompletní sada nástrojů pro firmy, které chtějí maximální zvýšení prodejů přes sociální sítě. Obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste z cizího člověka udělali platícího zákazníka.

garance

Garance vrácení peněz

100% garance vrácení peněz

Nemusíte dělat finální rozhodnutí hned teď, stačí jen dnes dokončit a zaplatit objednávku a poté máte 14 dní na vyzkoušenou. Jednoduše si celý program vyzkoušíte a teprve až pak můžete udělat konečné rozhodnutí.

Tik Tok Mastery business

celkem 190.500 Kč
190498
BEZ DPH

Vstup do programu se uzavírá již brzy.

BUSINESS

co všechno získáte

V programu získáte kompletní postup krok za krokem

1.modul - TikTok od A do Z

Prozradíme ti všechny naše vychytávky jak správně nastavit profil, včetně obrázku, popisu a názvu profilu. Taky tě naučíme, jak využívat na maximum samotnou TikTok aplikaci.

2.modul - Jak vytvářet virální videa

Obsah vždy byl a bude král a na TikToku to platí dvojnásob. Abyste uspěli musíte perfektně umět vytvářet obsah, který vynikne, zaujme a virálně vystřelí nahoru.

3.modul - Jak nejrychleji získat maximum sledujících

Zkopírujte všechny naše triky, díky kterým jsme získali více než 600.000 sledujících a to v extrémně krátkém čase. Stačí jen postupovat krok za krokem a sledovat jak vám rostou followeři před očima.

4.modul - Jak vydělávat na TikToku

Tato část je vyvrcholením celého programu. Jakmile si totiž vybudujete publikum, přichází čas vydělávat peníze. Dáme vám na stříbrném podnose všechny nejlépe fungující postupy dneška včetně konkrétních ukázek toho, jak to dělají ti nejúspěšnější.

5.modul - TikTok reklama a škálování

Pokud milujete zkratky jako my a můžete si dovolit investovat peníze do reklamy, tak se vám celý proces maximálně zjednoduší a zrychlí. Nemusíte budovat publikum a jednoduše si váš dosah koupíte pomocí ziskové reklamy.

Všechno co potřebujete k úspěchu na TikToku

celkem 190.500 Kč
190498
bez DPH

Vstup do programu se uzavírá již brzy.

Tik Tok Mastery

PRO TY CO CHTĚJÍ MAXIMUM

POKUD CHCETE MAXIMÁLNÍ OSOBNÍ PŘÍSTUP A OKAMŽITÉ VÝSLEDKY...

Tik Tok Mastery - Intensive mentoring (cena 99.500 Kč)

Pokud jste firma a myslíte to skutečně s TikTokem vážně, tak máme pro vás něco naprosto speciálního. Společně s vámi vše zprovozníme na 3denním intenzivním bootcampu poté vás ještě 6 měsíců budeme vést na pravidelném mentoringu.

Tik Tok Mastery - na klíč (cena od 500.000 Kč)

A pro ty největší firmy co to chtěji na TikToku rozjet naplno máme speciální balík díky kterému zboříte celý TikTok. Díky našim kontaktům na nejlepší TikTokery vymyslíme pro váš brand naprosto unikátní kampaň, která zasáhne všechny uživatele na TikToku u nás.