Získejte nové zákazníky díky Tik Tok Mastery Business

10 týdenní online program, který Vás naučí jak maximálně využít TikTok pro Váš byznys. Dostanete od nás kompletní know-how jak vybudovat publikum a také všechny nejefektivnější postupy současnosti, jak vaše sledující proměnit v zákazníky.

Tato speciální nabídka je k dispozici jen po omezenou dobu

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Tik Tok Mastery business

celkem 190.500 Kč
190498
bez DPH

Tato speciální nabídka je k dispozici jen po omezenou dobu

Dní
Hodin
Minut
Sekund

BUSINESS

TIK TOK MASTERY BUSINESS

Co všechno obsahuje tato varianta

Program Tik Tok Mastery Business (v hodnotě 15.950 Kč)

10 týdenní online program, který Vás naučí jak maximálně využít TikTok pro Váš byznys. Celkem získáte přístup k 50 videím

10 strategií pro explozivní růst
(v hodnotě 2.990 Kč)

Pokud už jste na TikToku a chcete okamžité výsledky a prostě se jen vrhnout na ty nejlepší vybrané strategie pro budovaní publika

TikTok pro introverty
(v hodnotě 1.490 Kč)​

Na TikToku můžete uspět i když si nevěříte před kamerou, nebo dokonce před kamerou vůbec nechcete vystupovat. Prozradíme vám konkrétní strategie jak na TikToku uspět i když nechcete ukazovat svoji tvář.

20 nejziskovějších témat na TikToku (v hodnotě 990 Kč)​

Pokud ještě nevíte na jakou oblast se zaměřit, tak tento průvodce je přesně co potřebujete. Ukážeme vám jaké oblasti dnes na TikToku dokáží generovat největší příjem.


Šablona pro virální obsahový plán (v hodnotě 990 Kč)​

Častým problémem na TikToku je takzvané obsahové vyhoření…prostě už nevíte co dál publikovat. Díky této speciální šabloně získáte fantastický nástroj na nikdy nevysychající inspiraci nových nápadů, které navíc budou mít obrovský virální potenciál.

Voucher na platformě TopCreators (v hodnotě 10.000 Kč)​

Tento voucher vyřeší všechny vaše problémy, pokud vůbec nevíte jak to všechno uděláte, nebo na to prostě nemáte čas. Jednoduše si najdete špičkového tvůrce, který všechnu práci udělá za vás.

Přístup do ProfitMethod™
(v hodnotě 29.990 Kč)​

10týdenní akční plán, jak explozivně zvýšit váš zisk. Systém se zaměřuje na 5 klíčových oblastí ve vašem podnikání, ve kterých se stačí zlepšit o pouhých 15 %, a díky multiplikačnímu efektu se váš byznys zdvojnásobí.

Programy a nástroje SocialSprinters (v hodnotě 127.200 Kč)​

Kompletní sada nástrojů pro firmy, které chtějí maximální zvýšení prodejů přes sociální sítě. Obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste z cizího člověka udělali platícího zákazníka.

garance

Garance vrácení peněz

100% garance vrácení peněz

Nemusíte dělat finální rozhodnutí hned teď, stačí jen dnes dokončit a zaplatit objednávku a poté máte 14 dní na vyzkoušenou. Jednoduše si celý program vyzkoušíte a teprve až pak můžete udělat konečné rozhodnutí.

Tik Tok Mastery business

celkem 190.500 Kč
190498
BEZ DPH

Tato speciální nabídka je k dispozici jen po omezenou dobu

Dní
Hodin
Minut
Sekund